On-line zapytanie myjnie samoobsługowe ICW
ICW

myjnie samoobsługowe

 

JAK DZIAŁA BIZNES

CO JEST MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA

Myjni samoobsługa ICW reprezentuje kilka stanowisk otwartego typu (później nazywane jako miejsce dla mycia auta), na którym znajduje się pistolet do doprowadzania wody, rozpuszczalniki i środków czyszczących. Również znajduje się pilot kierowania , dzięki którym klient wypiera programy dla mycia. KLIENT myje samochód osobiście. Wszystkie inne urządzenia znajduje się w pobliżu stanowisk w specjalnym pojemniku lub pokoju. Wokół obiektu znajduje się plac, na którym formuje się kolejka i wyznaczone miejsca dla odkurzacze, itp Wszystko jest zorganizowane tak, że w temperaturze powyżej minus 15 stopni osoba nie odczuwa dyskomfortu podczas mycia i czyszczenia samochodu.

SCHEMAT MYJNIE WŁASNY

Klient wjeżdża na stanowisko, wychodzi z samochodu i uzupełnia bilans na pilocie kontroli. Uzupełnienie salda bilansu odbywa się za pomocą banknot, monet lub żetonów metalowych, które można kupić na myjni samochodowej. Następnie klient wybiera odpowiedni program (lub programy) i zaczyna mycia samochodu.
Proces mycia trwa około 5 do 10 minut, w zależności od ilości wybranych programów. Na miejscu stanowiska klient korzysta tylko z „mokrych” procesów czyszczenia. Ciśnienie strumienia wody i wymiary są zaprojektowane w taki sposób, że szansa, aby wypadkowo się oblać nie uda się. W związku z tym, nie jest wymagana żadna specjalna odzież lub obuwie.
Po zakończeniu procesu umycia samochodu (stosowanie środków i wykorzystanie wody) klient opuszcza stanowisko ( wyjeżdża lub odjeżdża na specjalnie przydzielone miejsce w pobliżu, gdzie mógłby wytrzeć, odkurzyć) Kolejny klient natychmiast wjeżdża na stanowisku.
Przy takiej organizacji 5 stanowiskowa myjnia ICW może obsługiwać ponad 600 samochodów dziennie.
Myjnia samoobsługowa ICW jest otwarta 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

PRACOWNICY SAMOOBSŁUGOWEJ MYJNI SAMOCHODOWEJ

Ponieważ wszystkie samoobsługowe myjnie ICW są zautomatyzowane, można zorganizować wszystkie procesy tak, że stały personel na myjni w ogóle nie będzie potrzebny.
W razie potrzeby, wystarczy tylko jednego operatora (tylko 3 lub 4 osób, w zależności od konkretnego harmonogramu),jego obowiązki obejmują czyszczenie od śmiecia i syfu pozostawionego przez klientów, wymiana zużytej kanistry chemii na nowe, a także ogólne " nadzór „obiektu i doradztwo dla klientów, którzy potrzebują pomocy.

OBSŁUGA TECHNICZNA MYJNI

Właściciel myjni ICW nie potrzebuje mieć zatrudnionego personelu technicznego.
Usługa techniczna, którą zajmuje się nasz dział serwisu, obejmuje monitorowanie stanu urządzeń poprzez zdalny dostęp, realizację prac konserwacyjnych na wymianie niezbędnych części, a także okresowe kontrole stanu urządzeń osobiście przez przedstawicieli naszego serwisu.

ZARZĄDZANIE WŁASNYM MOKRO

System automatycznego sterowania natychmiast umieszcza wszystkie dane statystyczne związane z pracą myjni samoobsługowej ICW na specjalnej stronie internetowej (na życzenie właściciela).
Monitorowanie stanu spraw może odbywać się za pomocą komputera zdalnego dostępu z dowolnego miejsca na świecie, gdzie istnieje dostęp do Internetu. Przy prawidłowej organizacji procesu właściciel może nie przyjeżdżać na myjnie przez kilka miesięcy: operatorzy wykonują swoje obowiązki ( ich nie jest dużo) natychmiast robią zamówienia materiałów czyszczących, dział serwisu monitoruje stan sprzętu, odbiór gotówki odbywa się przez bank.
Zużycie wszystkich materiałów na samoobsługowej myjnie ICW ściśle odmierzona, regulowane i zautomatyzowane, tak że czynnik ludzki i kradzież są praktycznie wyeliminowane.
Ponieważ myjnia samochodowa sprzedaje TYLKO czas lub tokeny, kontrola za współzależnością sprzedanych „towarów” a przychodów jest niezwykle proste. Kradzież wykluczona.
Jeśli właściciel postanowił gromadzić dochody z myjni na własną rękę, wtedy musi pojawić się na miejscu co najmniej raz dziennie.

 

Galeria wideo z myjnie samoobsługowe

GALERIA ZDJĘĆ MYJNIE SAMOOBSŁUGOWE

 • Все
 • 2stanowisko
 • 3stanowisko
 • 4stanowisko
 • 5stanowisko
 • 6stanowisko
 • 7stanowisko
 • 8stanowisko
 • Default
 • Title
 • Random
Загрузить еще Нажмите SHIFT для загрузки Загрузить Все